Автоательє

Автоательє

Автоательє Компанії "Резон Авто" - одне з провідних професійних компаній з переобладнання мікроавтобусів в Черкасах. Роботи з переобладнання та тюнінгу салонів транспортних засобів виконуються як за типовими, так і за індивідуальними проектами. Пропонується повний комплекс робіт по переробці салону мікроавтобусів, будь-якого авто і мінівенів з оформленням пакету документів для реєстрації в ДАІ. Багаторічний досвід роботи в сфері автюнінгу та дизайну салонів дозволяє виконувати весь комплекс робіт по переобладнанню в максимально стислі терміни при відмінній якості робіт.

Практично в кожному з варіантів тюнінгу мікроавтобуса роботи включають в себе перетяжку оббивки салону з використанням таких матеріалів як алькантара, замінювач шкіри, велюр, замш, натуральна шкіра.

У будь-якому випадку найбільш правильним рішенням при переобладнанні Вашого автомобіля буде звернення для професіоналів.

Послуги:

  • Ремонт, реставрація, очищення та догляд за шкірою (салони автомобілів).
  • Повне або часткове фарбування шкіри і вінілу.

Засоби по догляду за шкірою:

  • Професійні набори для самостійного догляду за шкірою всіх видів.
  • Професійні засоби для ремонту та реставрації шкіряних виробів. Всі набори та засоби для самостійного догляду за шкірою ви можете придбати в автоательє.

Залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо